podklad logo - Facebook logo - Twitter logo - Twitter © 2016-2021 Ailen. Design: Speedy


Chemické izolaceU vlhkých zdí způsobených vzlínavou vlhkostí, provádíme na přání chemickou izolaci, která oddělí například zdivo v základech od zdiva v nadpodlaží a zabrání dalšímu prostupu vlhkosti. Izolaci provádíme injektáží do předvrtaných otvorů chemikáliemi od německé firmy REMMERS, která má na trhu s těmito izolacemi nejvíce zkušeností.
V případě že máte omítku stářím zvětralou a nebo odfouklou, doporučujeme ji před injektáží oklepat. Ve finále si necháte udělat novou omítku a to buď obyčejnou anebo sanační. Obojí je možné. Sanační omítka je móda dnešní doby u které není vůbec jisté zda bude správně fungovat a pokud ano tak maximálně 10 let a znova otlouct. U omítek stabilních a nebo lehce narušených můžete omítky ponechat a ve finále se jen přestěrkují. To samé platí i na již aplikované sanační omítky, které nefungují.
Zjednodušeně řečeno - nevyžadujeme při této izolaci otlučení omítek. Dokážeme si s nimi poradit. Tato izolace se dá použít na jakýkoli typ zdiva. Nejčastěji se používá na smíšené a cihelné zdivo.

Cena za provedení chemické izolace se pohybuje od částky 3200,-/m2

Poskytneme Vám záruku (s jistotou vrácení peněz) že ošetřené zdivo bude do dvou let zbavené vlhkosti.
Dále Vám dáváme na spolehlivost provedení 20-ti letou záruku.

obrázek - chemické izolace